HAKKIMIZDA

İMGE GÜRSOY

Pilates Antrenörü, Uzman Hemşire, Content Creator

İmge Gürsoy, 1987 tarihinde doğdu. 11 yaşından beri voleybol oynamaktadır. Halen Teşvikiye Spor Akademi'de voleybol hayatına devam etmektedir. 

Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nden Hemşirelik Bölümü mezunudur ve masterına İstanbul Üniversitesi'nde devam etmektedir.

TCF 1.kademe Pilates Antrenörlük Belgesi vardır. Kendini geliştirmek için düzenli olarak seminer ve eğitimlere katılmış ve katılmaktadır.

Spor ve sağlıklı beslenme yaşam biçimidir. Kendisi vejetaryendir. Spor ve sağlıklı beslenmeyle ilgili sosyal medya üzerinden herkese ilham vermektedir.

Supplementler.com'un aylık dergisi olan HERS'te ve muscleandfitness.com'da yazılarını takip edebilirsiniz.

DOĞUKAN GÜRSOY

Doğukan Gürsoy, 1992 doğumludur. Spor hayatı 9 yaşında basketbol ile başlamıştır. 18 yaşına kadar aralıksız profesyonel kulüplerde ve okul takımlarında spor hayatını devam ettirmiştir. Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezundur. Ahmed Yesevi Üniversitesi'nde master yapmaktadır. Üniversitenin ilk yılı 105 kiloya ulaşmıştır. Bu dönemde vücut geliştirme ile tanışıp, vücudunu şekillendirmeye ve sağlıklı yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte kendisini geliştirmek için, seminerlere ve eğitimlere katılmaya başlamıştır. Şimdi ise kendisi zayıflamak ve sağlıklı yaşamak isteyenlere, kendisinin yaşadığı zorlukları yaşamaması için uğraşmaktadır.

Ücretsiz Spor Videoları, fit yemek tarifleri için,kampanyalar ve daha fazlası için kayıt olun.

© Her Hakkı Saklıdır.

  • FITINSANE
  • TikTok